• TASARIMLAR
  • WEB HOSTING
  • İÇERİK YÖNETİMİ
  • E-POSTA HİZMETİ
  • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
  • %100 Mobil Uyumu
Tamamlandı Hazırlanıyor
SEKTÖREL TASARIMLAR
FİRMANIZA ÖZEL TEMALAR

Web Siteniz, firmanızın dünyaya açılan yüzüdür. Size sunacağımız yüzlerce tasarımdan dilediğinizi seçebilir ve temanızı da belirleyebilirsiniz. Seçiminizi tamamladıktan sonra içerik sizinle birlikte belirlenip siteniz hazır duruma gelir. Online olduğunuz an, dünyanın her yerinden sitenize ulaşılabilir.

WEB HOSTING
KESİNTİSİZ HİZMET VE YEDEKLEME

Sitenizin ziyaretçi sayısı arttıkça, altyapı olarak da bu sayının karşılanabilir olması gerekiyor.Aynı zamanda sürekli online kalabilmeniz için kesintisiz hizmet de almalısınız. Teknoban olarak sizlere bu hizmeti sunmanın yanından verilerinizin yedeklenmesinide sağlayarak verilerinizi güvenlik altına alıyoruz.

İÇERİK YÖNETİMİ
SİTENİZ HER ZAMAN GÜNCEL KALSIN

Siteniz ilk tasarlandığı andan itibaren yıllarca aynı tasarım ve içerikle kalmasın. Yönetim panelinizden ya da dilerseniz teknik ekibimizden yardım alarak sürekli güncelleyebilir ve böylece müşterilerinizde gelişiminizi takip edebiliyor.

%100 Seo Uyumlu
E-POSTA HİZMETİ/span>
FİRMANIZIN ADINI İÇEREN E-POSTA ADRESLERİ

Firmanız için e-posta ile iletişim her zaman büyük önem taşımaktadır. Günümüzde e-posta adresleri, firmaların kimliğidir ve bu kimlikler 3. parti e-posta servislerinden değil direkt olarak firmanızın ismini içeren adresler olmalıdır. Bu anlamda sizlere kurumsal e-posta hizmeti sunuyoruz. Müşteleriniz sizinle iletişimlerinde bu adreslerden yaparak sizlere ulaşabilir. Ayrıca e-postalarınız olası bir olumsuzlukta kaybolmasın diye 2GB alan sunuyoruz.

Blog Sistemi
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
TARAYICILAR YETERSİZ DAHA FAZLASINA NE DERSİNİZ?

Çok değil birkaç sene önce küçük işletmeler sosyal medyada yer almayı düşünmezlerdi. Fakat şimdi, siz bu yazıyı okurken, rakipleriniz sosyal medya araçlarını kendi markaları için kullanmaya başladılar bile. Bu sayede müşteri sadakatini geliştirdiler, marka bilinirliği oluşturarak satışlarını arttırdılar. Eğer siz de yeni dünyada yer almak, işletmenizi doğru hedef kitleye tanıtmak istiyorsanız sosyal medyaya şans tanıyın. Çünkü sosyal medya araçları müşterilerinize ulaşmanızı, yeni ilişkiler yaratmanızı ve tanınmış bir isim olabilmenizi sağlar. Sosyal medyada hesabınız yoksa sizin için bu işlemleri biz yapıyoruz ve eğer isterseniz yönetiyoruz. Firmanız hakkında yazılanları sizlerle paylaşıyoruz. Olumlu/Olumsuz tüm yorumlar gelişiminiz ve geleceğiniz için önemli.

%100 Mobil Uyumu
SON TEKNOLOJİ

Günümüzde kullanılan mobil teknolojiler, sitelerin tasarım ve yazılım aşamalarında uzmanlık gerektiriyor. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlardan sitenize giriş yaptığınızda tasarım ve temalar uyumludur ancak mobil cihazlarla uyumlu olmayınca kullanım açısından sorunlar yaratabiliyor. Bu noktada Teknoban olarak sitenizi tasarlarken mobil uyumlu olmasına da özen gösteriyoruz. iOS, Android, Windows veya MAC işletim sistemine sahip cihazlardan sitenize giriş yaptığınızda, siteniz sanki bu sistemlere özel olarak tasarlanmış gibi uyumlu çalışır.